| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4819600000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | ø95×130 mm |
| Termék tömege | 6 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Holty egyedi tolltartó
Egyedi gyártású hatszög alapú papír tolltartó. Az ár a full colour nyomtatás költségét tartalmazza. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 763 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718176
Kategóriák: Asztali kiegészítők, Iroda & Megbeszélés
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 300x130 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 300x130 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 35 x 28 cm |
| Térfogat | 0.04704 m3 |
| Nettó súly | 3 kg |
| Bruttó súly | 3.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 250 db |
| EAN kód | 5996425186441 |
Kapcsolódó termékek
Subyard C egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 493 Ft |
| 200 db x | 449 Ft |
| 300 db x | 365 Ft |
Clipsy A4 egyedi felírótábla, A4
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 300 db x | 29 Ft |
| 600 db x | 15 Ft |
| 900 db x | 10 Ft |
Subyard E egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

