| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4823908580 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 120×158×45 mm |
| Termék tömege | 10 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Folty Eco tolltartó
Egyediesíthető kraft papír tolltartó. Az ár tartalmazza a full-colour nyomtatás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 100 db. Lapra szerelve szállítjuk.
Alapár: 1149 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716475
Kategóriák: Asztali kiegészítők, Asztali tolltartók, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 404x237 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 404x237 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 12 cm |
| Térfogat | 0.0105 m3 |
| Nettó súly | 2.5 kg |
| Bruttó súly | 3.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425622055 |
Kapcsolódó termékek
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Pendula A6 notesz
530 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 793 Ft |
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 555 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

