| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4903000000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 140×140×5 mm |
| Termék tömege | 72 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
| Forma | állatok, járművek, mandala |
ColoBook egyediesíthető kifestő füzet, állatok
Egyediesíthető színező füzet 24 tematikus színező oldallal. Az ár tartalmazza a full-color nyomtatást a külső borítón. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 821 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716555
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Rajzolás & Színezés, Színezhető játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 280x140 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 280x140 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716555-A (fehér) | db |
![]() | AP716555-B (fehér) | db |
![]() | AP716555-C (fehér) | db |
![]() | AP716555-D (fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 34.5 x 25 cm |
| Térfogat | 0.03019 m3 |
| Nettó súly | 7.2 kg |
| Bruttó súly | 8.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425765196 |
Kapcsolódó termékek
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
Jetex kirakó játék
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1860 Ft |
| 50 db x | 1511 Ft |
| 100 db x | 1173 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





