| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9017809000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 192×35 mm, 169×42 mm, 153×29 mm, 148×43 mm, 160×45 mm, 170×38 mm, 147×32 mm |
| Termék tömege | 13.5 g |
| Forma | kamion, zsiráf, krokodil, hernyó, macska, kutya, egér |
Looney fa vonalzó
Fából készült figurás vonalzó.
Alapár: 222 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718092
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Rajzolás & Színezés, Vonalzók & Könyvjelzők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 100x8 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 100x8 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x8 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E1) | 0 | 100x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 100x20 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718092-A (natúr) | 11378 db |
![]() | AP718092-B (natúr) | 2833 db |
![]() | AP718092-C (natúr) | 4458 db |
![]() | AP718092-D (natúr) | 9528 db |
![]() | AP718092-E (natúr) | 8361 db |
![]() | AP718092-F (natúr) | 3766 db |
![]() | AP718092-G (natúr) | 4822 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 59 x 23.5 x 18 cm |
| Térfogat | 0.02496 m3 |
| Nettó súly | 13.5 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 400 db |
| EAN kód | 5996425489931 |
Kapcsolódó termékek
Clipsy A4 egyedi felírótábla, A4
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 300 db x | 29 Ft |
| 600 db x | 15 Ft |
| 900 db x | 10 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Subyard B egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 420 Ft |
| 200 db x | 376 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









