| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9609101000 |
| Anyag | Fa |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Szitanyomás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 289×215×42 mm |
| Termék tömege | 600 g |
Dreamer művész rajz- és festőkészlet
Átfogó, 66 darabos művész rajz- és festőkészlet fa dobozban. Tartalma: 12 zsírkréta, 12 olajpasztell kréta, 12 ceruza, 12 filctoll, 12 akvarellfesték palettával és ecsettel, vonalzó, radír, hegyező és ragasztó.
Alapár: 4873 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP800252
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Írószerek, Rajzolás & Színezés
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 100x100 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x100 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm | ||
| Szitanyomás (S3) | 2 | 150x100 mm | ||
![]() | II. Alja | Gravírozás (E3) | 0 | 100x100 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x100 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm | ||
| Szitanyomás (S3) | 2 | 150x100 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 30 x 48.5 cm |
| Térfogat | 0.068385 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13.16 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425934615 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


