| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Toll típus | Ceruza |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4903000000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 90×90×11 mm |
| Termék tömege | 240 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
| Forma | állatok, járművek, mandala |
Coloxil 12 egyediesíthető színező szett, állatok
Egyediesíthető színező készlet, full-colour nyomtatású papírdobozban. 12 db fából készült színes ceruzával és tematikus kifestő könyvvel. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 1218 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716554
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Környezetbarát, Rajzolás & Színezés
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 208x122 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 208x122 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716554-A (fehér) | db |
![]() | AP716554-B (fehér) | db |
![]() | AP716554-C (fehér) | db |
![]() | AP716554-D (fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 34.5 x 25 cm |
| Térfogat | 0.03019 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425765158 |
Kapcsolódó termékek
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
VinyStick matrica
egyedi ár ÁrInfóSzínes matricával termékár nélkül
| 250 db x | 35 Ft |
| 500 db x | 18 Ft |
| 750 db x | 12 Ft |
A - natúr
B - natúr
C - natúr
D - natúr
E - natúr
F - natúr
G - natúr
Looney fa vonalzó
222 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 478 Ft |
| 200 db x | 433 Ft |
| 300 db x | 362 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
Maori tetoválás
297 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 365 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





