| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Anyag súly | 300 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503006900 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció – Egyedi neves, egyedi ár |
| Méret | 200×145 mm |
| Termék tömege | 44 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
Mizzle szublimációs puzzle
80 darabos puzzle szublimációs nyomtatáshoz. Az ár tartalmazza a szublimációs nyomtatást. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 900 Ft + áfa
9038 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP812413
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Kirakósok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 200x145 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 200x145 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 318x201 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 318x201 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP812413 | 9038 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 35 x 30 cm |
| Térfogat | 0.04725 m3 |
| Nettó súly | 22 kg |
| Bruttó súly | 22.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 6 db |
| EAN kód | 5996425488880 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Bubles buborékfújó
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
Crasket kosár palánk
3390 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2469 Ft |
| 100 db x | 2200 Ft |
| 150 db x | 2100 Ft |
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




