| Szín | fehér, kék, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503004990 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 84×77×70 mm |
| Termék tömege | 50 g |
Squack gumikacsa
PVC gumikacsa.
Alapár: 477 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721186
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 1 | 20x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721186-01 (fehér) | 1314 db |
![]() | AP721186-02 (sárga) | 23697 db |
![]() | AP721186-05 (piros) | 2430 db |
![]() | AP721186-06V (világoskék) | 7087 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 35 x 35 cm |
| Térfogat | 0.04288 m3 |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425234210 |
Kapcsolódó termékek
Maori tetoválás
297 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 365 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Bubles buborékfújó
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
A - natúr
B - natúr
C - natúr
D - natúr
E - natúr
F - natúr
G - natúr
Looney fa vonalzó
222 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 478 Ft |
| 200 db x | 433 Ft |
| 300 db x | 362 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





