| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503009590 |
| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø50×15 mm |
| Termék tömege | 12 g |
Poyo jojó
Műanyag, lapos jojó.
Alapár: 175 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741365
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø40 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø45 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø45 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø40 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø45 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø45 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741365-01 (fehér) | 0 db |
![]() | AP741365-02 (sárga) | 4 db |
![]() | AP741365-05 (piros) | 18804 db |
![]() | AP741365-06 (kék) | 0 db |
![]() | AP741365-07 (zöld) | 0 db |
![]() | AP741365-10 (fekete) | 100 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 33 x 28 cm |
| Térfogat | 0.03234 m3 |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425457220 |
Kapcsolódó termékek
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
Jetex kirakó játék
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1860 Ft |
| 50 db x | 1511 Ft |
| 100 db x | 1173 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Bubles buborékfújó
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
07 - zöld
25 - pink
Oiban malacpersely
816 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1339 Ft |
| 50 db x | 1094 Ft |
| 100 db x | 834 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








