| Szín | kék, zöld, sárga, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Kapacitás | 60 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503009590 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø37×112 mm |
| Termék tömege | 17.5 g |
Bubles buborékfújó
Műanyag buborékfújó tetején ügyességi játékkal. Folyadék nélkül szállítjuk. Űrtartalom: 60 ml.
Alapár: 508 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741709
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Palást | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 95x66 mm |
![]() | II. Középen | Tamponnyomás (P1) | 4 | 15x50 mm |
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 213x243 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 213x243 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741709-02 (sárga) | 9717 db |
![]() | AP741709-05 (piros) | 12106 db |
![]() | AP741709-06 (kék) | 13161 db |
![]() | AP741709-07 (zöld) | 6684 db |
![]() | AP741709-25 (pink) | 3791 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 38 x 60 x 38 cm |
| Térfogat | 0.08664 m3 |
| Nettó súly | 8.75 kg |
| Bruttó súly | 11.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425495819 |
Kapcsolódó termékek
Maori tetoválás
297 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 365 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
Faun labirintus játék
471 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 512 Ft |
| 200 db x | 397 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
Kitty 6 db-os színesceruza készlet
85 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 250 Ft |
| 200 db x | 210 Ft |
| 300 db x | 145 Ft |
Dumbo színező szett
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
Jetex kirakó játék
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1860 Ft |
| 50 db x | 1511 Ft |
| 100 db x | 1173 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









