| Szín | ezüst |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8205510000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Színes Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 180×40×2 mm |
| Termék tömege | 70.83 g |
Mojito üvegnyitó
Rozsdamentes acélból készült gyors üvegnyitó.
Alapár: 583 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809560
Kategóriák: Étel & Ital, Üvegnyitók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E2) | 0 | 80x35 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 80x35 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 50x25 mm | ||
| Színes gravírozás (RE2) | 6 | 80x25 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E2) | 0 | 80x35 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 80x35 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 50x25 mm | ||
| Színes gravírozás (RE2) | 6 | 80x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809560-21 (ezüst) | 8481 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 120 db |
| Export karton dimenziók | 12 x 15 x 20 cm |
| Térfogat | 0.0036 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 60 db |
| EAN kód | 5996425223689 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



