| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø65×240mm |
| Termék tömege | 380 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | Button cell battery |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 12 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Meleg hőszigetelési idő | 8 óra |
Temboo hőmérős termosz
Duplafalú rozsdamentes acél és bambusz termosz, LED érintőképernyős hőmérővel a fedelén, teafűtartóval. 500 ml. Gombelemmel szállítjuk.
Alapár: 6621 Ft + áfa
5463 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP810463
Kategóriák: Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 28x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Kupak | Gravírozás (E3) | 0 | 28x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x10 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 102x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 200x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 102x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 200x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 180x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 200x180 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 200x180 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 303x386 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 303x386 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 248x315 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 248x315 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP810463 | 5463 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 39 x 39 x 52 cm |
| Térfogat | 0.07909 m3 |
| Nettó súly | 19 kg |
| Bruttó súly | 21.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425587224 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Nofri jegyzettömb
222 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 391 Ft |
| 200 db x | 345 Ft |
| 300 db x | 249 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








