| Szín | fekete, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Kapacitás | 450 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír |
| Méret | 120×80×165 mm |
| Termék tömege | 200 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 5 óra |
| Hőszigetelés típusa | Légszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Meleg hőszigetelési idő | 5 óra |
Patrol thermo bögre
Duplafalú, fém thermo bögre műanyag füllel és ivónyílással ellátott tetővel. Fehér kartondobozban szállítjuk, 450 ml.
Alapár: 1695 Ft + áfa
4780 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP811104
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 30x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x40 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x30 mm | ||
![]() | II. Bal oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 30x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x40 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x30 mm | ||
![]() | III. Füllel ellentétesen | Gravírozás (E3) | 0 | 30x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x40 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x30 mm | ||
![]() | IV. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 125x40 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 190x40 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 125x40 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 190x40 mm | ||
| Körszita (RS3) | 1 | 125x40 mm | ||
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 441x356 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 441x356 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP811104 | 4780 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 50 x 47 x 38 cm |
| Térfogat | 0.0893 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425101406 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







