| Szín | fehér, fekete, kék, szürke, arany |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 750 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø80×301 mm |
| Termék tömege | 383.33 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 24 óra |
| Hőszigetelés típusa | Rézszigetelés |
| Meleg hőszigetelési idő | 12 óra |
Mippar termosz
Palack formájú, duplafalú rozsdamentes acélból készült rézszigetelésű termosz, 750 ml. A rézszigetelés 12 órán át tartja melegen és 24 órán át hidegen az italokat.
Alapár: 4343 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722817
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 30x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x50 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 220x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 220x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 180x90 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 220x120 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 220x120 mm | ||
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 339x468 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 339x468 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722817-01 (fehér) | 1711 db |
![]() | AP722817-06A (sötét kék) | 3937 db |
![]() | AP722817-10 (fekete) | 1452 db |
![]() | AP722817-77 (szürke) | 2755 db |
![]() | AP722817-98 (arany) | 1908 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 52 x 34 x 43 cm |
| Térfogat | 0.07602 m3 |
| Nettó súly | 11.5 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425756064 |
Kapcsolódó termékek
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









