| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, szürke, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø70×220 mm |
| Termék tömege | 336 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 12 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 8 óra |
Manaslu termosz
Duplafalú rozsdamentes acél, vákuumos termosz bambusz tetővel. 500 ml.
Alapár: 3120 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808034
Kategóriák: Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 28x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 210x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 210x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 200x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 230x140 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 230x140 mm | ||
![]() | III. Kupak | Gravírozás (E3) | 0 | ø45 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø45 mm | ||
![]() | IV. Bambusz rész | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | ø49 mm |
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 319x374 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 319x374 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 318x229 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 318x229 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808034-01 (fehér) | 17 db |
![]() | AP808034-10 (fekete) | 10 db |
![]() | AP808034-21 (ezüst) | 0 db |
![]() | AP808034-80 (sötétszürke) | 2131 db |
![]() | AP808034-05 (piros) | 667 db |
![]() | AP808034-06 (kék) | 596 db |
![]() | AP808034-07 (zöld) | 1007 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 40 x 48 cm |
| Térfogat | 0.0768 m3 |
| Nettó súly | 16.8 kg |
| Bruttó súly | 17.7 kg |
| Belső karton mennyiség | 500 db |
| EAN kód | 5996425746140 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - hamuszürke
Rubusta termosz
3284 Ft – 3990 FtÁrtartomány: 3284 Ft - 3990 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3773 Ft |
| 50 db x | 3034 Ft |
| 100 db x | 2807 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Crocker szakács sapka
1324 Ft – 1694 FtÁrtartomány: 1324 Ft - 1694 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2449 Ft |
| 50 db x | 1876 Ft |
| 100 db x | 1553 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése















