| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Kapacitás | 750 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7615108090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø73×265 mm |
| Termék tömege | 125 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
Legion alumínium kulacs
Alumínium sportkulacs matt, színes borítással és karabineres tetővel, 750 ml.
Alapár: 2737 Ft + áfa
Cikkszám:
AP811111
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 28x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x70 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x100 mm |
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 200x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 220x170 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 220x170 mm | ||
![]() | III. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 322x275 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 322x275 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP811111-01 (fehér) | 0 db |
![]() | AP811111-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP811111-06 (kék) | 0 db |
![]() | AP811111-07 (lime zöld) | 1 db |
![]() | AP811111-10 (fekete) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 60 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 40 x 56 cm |
| Térfogat | 0.10752 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 11.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425489825 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









