| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013990090 |
| Anyag | Újrahasznosított PET |
| Kapacitás | 550 ml |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Kerámia/XP technológia, Körszita, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø69×237 mm |
| Termék tömege | 342.5 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Vitrem újrahasznosított üveg kulacs
Újrahasznosított üveg kulacs PS műanyag kupakkal, szilikon hordszíjjal és RPET neoprén borítással, 550 ml. Nem alkalmas szénsavas italok tárolására.
Alapár: 1324 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808099
Kategóriák: Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok, Üveg kulacsok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Tok | Digitális transzfer (DTB) | Full Color | 50x100 mm |
| Transzfernyomás (TB) | 8 | 50x100 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTB) | Full Color | 50x100 mm | ||
![]() | II. Eleje | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 50x130 mm |
![]() | III. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 180x130 mm |
| Körszita (RS3) | 1 | 160x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 190x130 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 190x130 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 318x396 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 318x396 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 323x249 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 323x249 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808099-01 (fehér) | 4242 db |
![]() | AP808099-10 (fekete) | 11435 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 32 x 52 cm |
| Térfogat | 0.06656 m3 |
| Nettó súly | 13.7 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| EAN kód | 5996425811367 |
Kapcsolódó termékek
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









