| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3923301000 |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag (PE) |
| Kapacitás | 500 ml |
| Emblémázási módok | Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | ø65×195 mm |
| Termék tömege | 50 g |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Reskin RPE sportkulacs
Újrahasznosított PE sportkulacs ivófedéllel, 500 ml. BPA mentes. Nem alkalmas szénsavas italokhoz.
Alapár: 620 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800569
Kategóriák: Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok, Sportkulacsok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bal oldal | Tamponnyomás (P3) | 2 | 35x60 mm |
![]() | II. Jobb oldal | Tamponnyomás (P3) | 2 | 35x60 mm |
![]() | III. Középen | Tamponnyomás (P3) | 2 | 35x60 mm |
![]() | IV. Palást | Körszita (RS1) | 2 | 150x70 mm |
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB1) | Full Color | 284x325 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK1) | Full Color | 284x325 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 289x195 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 289x195 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800569-01 (fehér) | 18328 db |
![]() | AP800569-02 (sárga) | 4394 db |
![]() | AP800569-03 (narancssárga) | 3199 db |
![]() | AP800569-05 (piros) | 3736 db |
![]() | AP800569-06 (kék) | 12410 db |
![]() | AP800569-07 (zöld) | 7344 db |
![]() | AP800569-10 (fekete) | 16612 db |
![]() | AP800569-25 (pink) | 2420 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 70 x 34 x 40 cm |
| Térfogat | 0.0952 m3 |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| EAN kód | 5996425885849 |
Kapcsolódó termékek
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése
















