| Szín | fehér |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Anyag | Újrahasznosított rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 500 ml |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció bögre – Egyedi neves nyomtatás |
| Méret | ø70×246 mm |
| Termék tömege | 300 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Rebusta Subo újrahasznosított rozsdamentes acél szublimációs termosz
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acélból készült termosz. Ideális szublimációs nyomtatáshoz. 500 ml.
Alapár: 3178 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800064
Kategóriák: Étel & Ital, Hőtartó kulacsok és termoszok, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Palást | Szublimáció bögre - Egyedi neves nyomtatás (NSUM) | Full Color | 180x90 mm |
| Szublimáció (SUM) | Full Color | 180x90 mm | ||
![]() | II. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 315x393 mm |
![]() | III. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 315x393 mm |
![]() | IV. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 321x252 mm |
![]() | V. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 321x252 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800064-01 (fehér) | 4089 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 25 db |
| Export karton dimenziók | 39 x 39 x 27.5 cm |
| Térfogat | 0.0418275 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| EAN kód | 5996425909392 |
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





