| Szín | fehér, fekete, kék |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Kapacitás | 500 ml |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø73×210 mm |
| Termék tömege | 279.16667 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 8 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Dablam újrahasznosított rozsdamentes acél termosz
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acélból készült termosz pattintható PP ivófedéllel, hordozófogantyúval és beépített szívószállal. 500 ml.
Alapár: 4131 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800078
Kategóriák: Étel & Ital, Hőtartó kulacsok és termoszok, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 38x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 38x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x30 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 100x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 200x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 100x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 200x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 190x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 200x140 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 200x140 mm | ||
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB5) | Full Color | 355x387 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK5) | Full Color | 355x387 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 358x230 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 358x230 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800078-01 (fehér) | 2187 db |
![]() | AP800078-06A (sötét kék) | 2710 db |
![]() | AP800078-10 (fekete) | 2674 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 24 db |
| Export karton dimenziók | 52.5 x 35.5 x 25 cm |
| Térfogat | 0.04659375 m3 |
| Nettó súly | 6.7 kg |
| Bruttó súly | 8.8 kg |
| EAN kód | 5996425914822 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






