| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros, rózsaszín, szürke |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Rotációs gravírozás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, egyedi ár, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, egyedi ár |
| Méret | ø68×243 mm |
| Termék tömege | 300 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
20x gravírozott Rubusta termosz egyedi emblémával és felirattal, reklámajándék
Rozsdamentes acélból készült termosz, gumiborítással, 500 ml. Kartondobozban szállítjuk.
Alapár: 78220 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741861-TSZ
Kategóriák: Étel & Ital, Hőtartó kulacsok és termoszok, Kulacsok, NÉPSZERŰ
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 40x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x80 mm | ||
![]() | II. Kupak - eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 40x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x40 mm | ||
![]() | III. Kupak | Gravírozás (E3) | 0 | ø33 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø33 mm | ||
![]() | IV. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 107x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 200x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 107x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 200x100 mm | ||
![]() | V. Teteje | Epoxy matrica (DO3) | Full Color | ø40 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741861-05-1-TSZ (piros) | db |
![]() | AP741861-06-1-TSZ (kék) | db |
![]() | AP741861-07-1-TSZ (zöld) | db |
![]() | AP741861-10-1-TSZ (fekete) | db |
![]() | AP741861-01-1-TSZ (fehér) | db |
![]() | AP741861-02-1-TSZ (sárga) | db |
![]() | AP741861-25-1-TSZ (pink) | db |
![]() | AP741861-77-1-TSZ (hamuszürke) | db |
![]() | AP741861-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 47.5 x 27.5 x 40 cm |
| Térfogat | 0.05225 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| EAN kód | 5996425549154 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Crocker szakács sapka
1324 Ft – 1694 FtÁrtartomány: 1324 Ft - 1694 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2449 Ft |
| 50 db x | 1876 Ft |
| 100 db x | 1553 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














