| Szín | fehér, fekete, kék, piros, ezüst, arany |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø70×263 mm |
| Termék tömege | 283.33 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 24 óra |
| Hőszigetelés típusa | Rézszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 12 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Koppar termosz
Duplafalú rozsdamentes acélból készült, rézszigetelt vákuumos termosz. 500 ml. A rézszigetelésnek köszönhetően 12 órán keresztül melegen, vagy 24 órán át hidegen tartja az italokat.
Alapár: 3178 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800483
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 30x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x50 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 220x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 220x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 180x90 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 220x100 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 220x100 mm | ||
![]() | III. Kupak | Epoxy matrica (DO2) | Full Color | ø30 mm |
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 315x418 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 315x418 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 321x275 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 321x275 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800483-01 (fehér) | 2046 db |
![]() | AP800483-05 (piros) | 2133 db |
![]() | AP800483-06 (kék) | 11125 db |
![]() | AP800483-10 (fekete) | 2469 db |
![]() | AP800483-21 (ezüst) | 9869 db |
![]() | AP800483-98 (arany) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 39.5 x 30 cm |
| Térfogat | 0.0557 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425737131 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - hamuszürke
Rubusta termosz
3284 Ft – 3990 FtÁrtartomány: 3284 Ft - 3990 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3773 Ft |
| 50 db x | 3034 Ft |
| 100 db x | 2807 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése













