| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4419110000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | 150×200×10 mm |
| Termék tömege | 230 g |
Miban vágódeszka
Bambusz vágódeszka.
Alapár: 795 Ft + áfa
22623 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP781249
Kategóriák: Étel & Ital, Konyhai kiegészítők, Környezetbarát, Vágódeszkák
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 100x100 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x100 mm | ||
![]() | II. Alja | Gravírozás (E3) | 0 | 100x100 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x100 mm | ||
![]() | III. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 332x201 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 332x201 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP781249 | 22623 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 21 x 28 x 31 cm |
| Térfogat | 0.01823 m3 |
| Nettó súly | 11.5 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425008927 |
Kapcsolódó termékek
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





