| Szín | átlátszó, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8210000000 |
| Anyag | Üveg |
| Kapacitás | 180 ml |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø65×135 mm |
| Termék tömege | 218.75 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Semman só- és borsőrlő
Manuális, rozsdamentes só- és borsörlő kerámia részletekkel és üveg tartóval, 180 ml.
Alapár: 1907 Ft + áfa
4384 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP812431
Kategóriák: Étel & Ital, Írószerek, Konyhai kiegészítők, Só & borsszórók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 2 | 20x35 mm |
![]() | II. Teteje | Gravírozás (E2) | 0 | ø35 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | ø35 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | ø35 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP812431 | 4384 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 48 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 32 x 30 cm |
| Térfogat | 0.04512 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| EAN kód | 5996425784418 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



