| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 1000 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013499900 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Körszita, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | ø100×150 mm |
| Termék tömege | 362.5 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Momomi XL üveg tároló
Boroszilikát üveg tárolóedény bambusz fedéllel. 1000 ml. Ideális száraz élelmiszerek tárolására.
Alapár: 2648 Ft + áfa
2700 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800463
Kategóriák: Étel & Ital, Konyhai kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x60 mm |
![]() | II. Hátulja | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x60 mm |
![]() | III. Teteje | Gravírozás (E2) | 0 | ø80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | ø80 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | ø60 mm | ||
![]() | IV. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 180x120 mm |
| Körszita (RS3) | 1 | 180x120 mm | ||
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 455x369 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 455x369 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800463 | 2700 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 43 x 53.5 x 33 cm |
| Térfogat | 0.07592 m3 |
| Nettó súly | 14.5 kg |
| Bruttó súly | 15.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425619628 |
Kapcsolódó termékek
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







