| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 550 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013379900 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Körszita, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø85×120 mm |
| Termék tömege | 220 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Momomi üveg tároló
Boroszilikát üveg tárolóedény bambusz fedéllel. 550 ml. Ideális száraz élelmiszerek tárolására.
Alapár: 1854 Ft + áfa
2280 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800462
Kategóriák: Étel & Ital, Konyhai kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x60 mm |
![]() | II. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 180x90 mm |
| Körszita (RS3) | 1 | 180x90 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 250x90 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 250x90 mm | ||
![]() | III. Teteje | Gravírozás (E2) | 0 | ø70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | ø70 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | ø60 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 400x319 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 400x319 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800462 | 2280 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 46 x 46 x 27 cm |
| Térfogat | 0.05713 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425619611 |
Kapcsolódó termékek
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






