| Szín | kék, zöld, narancs, piros, rózsaszín, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013990090 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Körszita, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | ø63×220 mm |
| Termék tömege | 250 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
Konga üveg kulacs
Átlátszó üveg sportkulacs BPA-mentes anyagból, rozsdamentes acél kupakkal, 500 ml. Ajándékdobozzal szállítjuk. Nem alkalmas szénsavas italok tárolására.
Alapár: 826 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721412
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 55x70 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 25x70 mm | ||
![]() | II. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 180x120 mm |
| Körszita (RS3) | 1 | 180x120 mm | ||
![]() | III. Kupak | Gravírozás (E3) | 0 | ø30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø30 mm | ||
![]() | IV. Teteje | Epoxy matrica (DO3) | Full Color | ø40 mm |
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 228x287 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 228x287 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 228x287 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 228x287 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721412-03 (narancssárga) | 1702 db |
![]() | AP721412-05 (piros) | 545 db |
![]() | AP721412-06 (kék) | 1172 db |
![]() | AP721412-07 (zöld) | 3930 db |
![]() | AP721412-25 (pink) | 2431 db |
![]() | AP721412-01T (átlátszó) | 13630 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 36.5 x 36.5 x 48 cm |
| Térfogat | 0.06395 m3 |
| Nettó súly | 12.5 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425323723 |
Kapcsolódó termékek
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














