| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 1000 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013499900 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | ø132×125 mm |
| Termék tömege | 390 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Tendina üveg teáskanna
Boroszilikát üveg teáskanna bambusz fedéllel és rozsdamentes acél teaszűrővel, kraft papír dobozban. 1000 ml.
Alapár: 4078 Ft + áfa
127 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800465
Kategóriák: Étel & Ital, Kávés & Teás kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | ø80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | ø80 mm | ||
![]() | II. Jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 70x70 mm |
![]() | III. Balkezes | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 70x70 mm |
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB4) | Full Color | 655x395 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK4) | Full Color | 655x395 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800465 | 127 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 76.5 x 37 x 30 cm |
| Térfogat | 0.08492 m3 |
| Nettó súly | 7.8 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425620204 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - hamuszürke
Rubusta termosz
3284 Ft – 3990 FtÁrtartomány: 3284 Ft - 3990 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3773 Ft |
| 50 db x | 3034 Ft |
| 100 db x | 2807 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






