| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7323930090 |
| Anyag | Újrahasznosított ABS |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 40×60×38 mm |
| Termék tömege | 20 g |
| Mosogatógép álló | Igen |
Leaflet teaszűrő
Rozsdamentes acél teaszűrő praktikus klipszes tartóval, újrahasznosított ABS műanyagből. Könnyen rögzíthető a bögre peremére.
Alapár: 508 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800188
Kategóriák: Étel & Ital, Írószerek, Kávés & Teás kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz | Tamponnyomás (P2) | 4 | 10x40 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800188-01 (fehér) | 5652 db |
![]() | AP800188-10 (fekete) | 6423 db |
![]() | AP800188-06V (világoskék) | 3867 db |
![]() | AP800188-05 (piros) | 7824 db |
![]() | AP800188-71 (lime zöld) | 4859 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 46 x 34 x 23 cm |
| Térfogat | 0.035972 m3 |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 4.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425916529 |
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

