| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4823908580 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 36×100×13 mm |
| Termék tömege | 35 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
CreaBee Three egyediesíthető mézcsomagok, 3 db
Három tasak méz (3×10 gramm) egyediesíthető, full colour emblémázású papírgyűrűben. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 931 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716624
Kategóriák: Étel & Ital, Kávés & Teás kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-DG) | Full Color | 134x220 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 134x220 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 28 x 38 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425766407 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Crocker szakács sapka
1324 Ft – 1694 FtÁrtartomány: 1324 Ft - 1694 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2449 Ft |
| 50 db x | 1876 Ft |
| 100 db x | 1553 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

