| Szín | ezüst |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8505199089 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Színes Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | ø25 mm |
| Termék tömege | 6 g |
SteelMag hűtőmágnes
Kör alakú hűtőmágnes rozsdamentes acél felszínnel.
Alapár: 111 Ft + áfa
18603 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP873034
Kategóriák: Étel & Ital, Hűtőmágnesek
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E0) | 0 | ø20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | ø20 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 1 | ø20 mm | ||
| Színes gravírozás (RE1) | 6 | ø20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP873034 | 18603 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 2000 db |
| Export karton dimenziók | 28 x 20 x 19 cm |
| Térfogat | 0.01064 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 1000 db |
| EAN kód | 5996425330141 |
Kapcsolódó termékek
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Crocker szakács sapka
1324 Ft – 1694 FtÁrtartomány: 1324 Ft - 1694 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2449 Ft |
| 50 db x | 1876 Ft |
| 100 db x | 1553 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


