| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Kapacitás | 450 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924100090 |
| Szín | fehér, kék, zöld, sárga, piros |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 130×50×135 mm, 135×130×50 mm |
| Termék tömege | 53.13 g |
| Doboz | AP716120-01 |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Igen |
Sondix szendvicsdoboz
Szendvics formájú műanyag ételtartó doboz, 450 ml.
Alapár: 530 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741293
Kategóriák: Ebéddobozok & Tárolók, Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Tamponnyomás (P2) | 1 | 60x30 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 70x70 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 403x273 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 403x273 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741293-01 (fehér) | 7005 db |
![]() | AP741293-02 (sárga) | 13836 db |
![]() | AP741293-05 (piros) | 20009 db |
![]() | AP741293-06 (kék) | 0 db |
![]() | AP741293-07 (zöld) | 19341 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 160 db |
| Export karton dimenziók | 58 x 57.5 x 53 cm |
| Térfogat | 0.17676 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 9.7 kg |
| Belső karton mennyiség | 40 db |
| EAN kód | 5996425444466 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








