| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 700 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924100090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Szitanyomás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 183×105×96 mm |
| Termék tömege | 316.67 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
Laksa uzsonnás doboz
PP műanyag uzsonnás doboz evőeszköz készlettel (villa, kanál és kés), bambusz fedéllel, mobiltelefon tartó funkcióval és rugalmas pánttal. 2 darab 700 ml kapacitású rekesszel ellátva.
Alapár: 2648 Ft + áfa
8998 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP722531
Kategóriák: Ebéddobozok & Tárolók, Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz teteje | Gravírozás (E2) | 0 | 50x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 50x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 50x30 mm | ||
![]() | II. Doboz 1 - eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | III. Doboz 1 - hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | IV. Doboz 1 - jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | V. Doboz 1 - bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | VI. Doboz 2 - eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | VII. Doboz 2 - hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | VIII. Doboz 2 - jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm | ||
![]() | IX. Doboz 2 - bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 80x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722531 | 8998 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 51 x 35 x 39 cm |
| Térfogat | 0.06962 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425738756 |
Kapcsolódó termékek
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










