| Szín | fehér, kék, zöld, narancs, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (Tritan) |
| Kapacitás | 530 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3923301000 |
| Emblémázási módok | Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø65×220 mm |
| Termék tömege | 80 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
Brumba tritán kulacs
Átlátszó sportkulacs, BPA-mentes tritán anyagból. 530 ml. Nem alkalmas szénsavas italok tárolására.
Alapár: 1271 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721398
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x50 mm |
![]() | II. Palást | Körszita (RS1) | 1 | 190x120 mm |
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 190x150 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 190x150 mm | ||
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 291x363 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 291x363 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 290x230 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 290x230 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721398-01 (fehér) | 5867 db |
![]() | AP721398-03 (narancssárga) | 3124 db |
![]() | AP721398-05 (piros) | 2727 db |
![]() | AP721398-06 (kék) | 7087 db |
![]() | AP721398-71 (lime zöld) | 4690 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 34 x 43 x 34 cm |
| Térfogat | 0.04971 m3 |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425323624 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











