| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Parafa |
| Kapacitás | 600 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013990090 |
| Emblémázási módok | Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | ø80×210 mm |
| Termék tömege | 220 g |
Molokai kancsó
Boroszilikát üveg vizeskancsó parafa tetővel, 600 ml. Hideg és forró italokhoz egyaránt alkalmas, dekantálóként is használható.
Alapár: 2278 Ft + áfa
468 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800459
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Palást | Körszita (RS3) | 1 | 220x70 mm |
![]() | II. Kupak | Tamponnyomás (P3) | 1 | ø25 mm |
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 364x396 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 364x396 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800459 | 468 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 42 x 44 cm |
| Térfogat | 0.07762 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425619505 |
Kapcsolódó termékek
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - hamuszürke
Rubusta termosz
3284 Ft – 3990 FtÁrtartomány: 3284 Ft - 3990 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3773 Ft |
| 50 db x | 3034 Ft |
| 100 db x | 2807 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





