| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Üveg |
| Kapacitás | 250 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013379900 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 235×188×100 mm |
| Termék tömege | 1600 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Speyside whisky szett
Luxus whisky szett bambusz dobozban. 2 üvegpoharat (250 ml), 8 újrahasználható kő jégkockát tasakban és egy rozsdamentes acél fogót tartalmaz.
Alapár: 10064 Ft + áfa
230 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800482
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Étel & Ital, Koktél kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Pohár 1 | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 30x10 mm |
![]() | II. Pohár 2 | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 30x10 mm |
![]() | III. Doboz - teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 100x100 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x100 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 60x40 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800482 | 230 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 8 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 28 x 49 cm |
| Térfogat | 0.06448 m3 |
| Nettó súly | 12.8 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| Belső karton mennyiség | 300 db |
| EAN kód | 5996425737063 |
Kapcsolódó termékek
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Nofri jegyzettömb
222 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 391 Ft |
| 200 db x | 345 Ft |
| 300 db x | 249 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




