| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Non-woven |
| Anyag súly | 80 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202990090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 160×400×2 mm |
| Termék tömege | 12.5 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
SuboShop Wine boros tasak
Egyedi gyártású, non-woven anyagból készült ajándéktáska boros üveghez, 80 g/m². Mindkét oldal teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva. Minimális rendelési mennyiség 50 db.
Alapár: 3284 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718666
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Boros szettek & kiegészítők, Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 160x990 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 160x990 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 1.25 kg |
| Bruttó súly | 1.75 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425458845 |
Kapcsolódó termékek
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

