| Szín | fehér, fekete, kék, zöld |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Kapacitás | 1200 ml |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír |
| Méret | ø100×253 mm |
| Termék tömege | 672 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Massimus thermo bögre
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acélból készült vákuumszigetelt thermo bögre PS ivófedéllel és PP szívószállal. 1200 ml.
Alapár: 5191 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808165
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Thermo bögrék és poharak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 30x60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 30x60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 140x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 290x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 140x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 290x100 mm | ||
![]() | IV. Körszita füllel ellentétes oldal | Körszita (RS3) | 1 | 140x100 mm |
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB5) | Full Color | 532x473 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK5) | Full Color | 532x473 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808165-01 (fehér) | 537 db |
![]() | AP808165-06A (sötét kék) | 0 db |
![]() | AP808165-07 (zöld) | 1738 db |
![]() | AP808165-10 (fekete) | 2683 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 25 db |
| Export karton dimenziók | 60 x 52 x 30 cm |
| Térfogat | 0.0936 m3 |
| Nettó súly | 16.8 kg |
| Bruttó súly | 14.8 kg |
| EAN kód | 5996425892847 |
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










