| Szín | fehér, fekete, kék, szürke, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7323930090 |
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 300 ml |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír |
| Méret | ø88×88 mm |
| Termék tömege | 220 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Hőszigetelés típusa | Légszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Meleg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Graboo thermo bögre
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acél thermo bögre bambusz fedéllel és foganytyúval. 300 ml.
Alapár: 3708 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808096
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Thermo bögrék és poharak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 28x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x50 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 28x60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x60 mm | ||
![]() | III. Füllel ellentétesen | Gravírozás (E3) | 0 | 28x60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x60 mm | ||
![]() | IV. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 100x50 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 210x50 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 100x50 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 210x50 mm | ||
![]() | V. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | ø75 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø75 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | ø60 mm | ||
![]() | VI. Fülön | Gravírozás (E3) | 0 | 20x70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x70 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 20x50 mm | ||
![]() | VII. Körszita füllel ellentétes oldal | Körszita (RS3) | 1 | 100x50 mm |
![]() | VIII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 447x286 mm |
![]() | IX. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 447x286 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808096-01 (fehér) | 1175 db |
![]() | AP808096-06A (sötét kék) | 1082 db |
![]() | AP808096-10 (fekete) | 2578 db |
![]() | AP808096-21 (ezüst) | 508 db |
![]() | AP808096-80 (sötétszürke) | 2057 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 57 x 57 x 20 cm |
| Térfogat | 0.06498 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| EAN kód | 5996425814153 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














