| Szín | fekete, kék, zöld, piros, natúr, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Kapacitás | 420 ml |
| Emblémázási módok | Kerámia/XP technológia, Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | ø87×142 mm |
| Termék tömege | 458.33333 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Freyja utazóbögre
Kiváló minőségű kerámia utazóbögre matt külső bevonattal és PP műanyag ivófedéllel. 420 ml.
Alapár: 2490 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800601
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Thermo bögrék és poharak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x60 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x60 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | III. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 220x60 mm |
![]() | IV. Körszita füllel ellentétes oldal | Körszita (RS3) | 1 | 110x60 mm |
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 425x311 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 425x311 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS5) | Full Color | 431x149 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK5) | Full Color | 431x149 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800601-00 (natúr) | 3171 db |
![]() | AP800601-05 (piros) | 3558 db |
![]() | AP800601-06A (sötét kék) | 2316 db |
![]() | AP800601-07 (zöld) | 2255 db |
![]() | AP800601-10 (fekete) | 3153 db |
![]() | AP800601-80 (sötétszürke) | 2832 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 24 db |
| Export karton dimenziók | 49.7 x 27 x 31.8 cm |
| Térfogat | 0.04267242 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| EAN kód | 5996425906070 |
Kapcsolódó termékek
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








