| Szín | fehér, fekete, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Anyag | Újrahasznosított PET |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø87×142 mm |
| Termék tömege | 238 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 10 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 6 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Aricha újrahasznosított rozsdamentes acél thermo pohár
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acélból készült, hőszigetelt thermo pohár PP ivófedéllel. RPET poliészter hordpánttal. 350 ml.
Alapár: 3390 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800667
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Thermo bögrék és poharak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 30x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x30 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 30x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x30 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 130x30 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 190x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 130x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 190x30 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 200x30 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 250x30 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 250x30 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 391x330 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 391x330 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800667-01 (fehér) | 4945 db |
![]() | AP800667-10 (fekete) | 4980 db |
![]() | AP800667-21 (ezüst) | 4987 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 47.5 x 47.5 x 32 cm |
| Térfogat | 0.0722 m3 |
| Nettó súly | 11.9 kg |
| Bruttó súly | 14.4 kg |
| EAN kód | 5996425932758 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








