| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 90 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7013379900 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Vinyl matrica, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | 185×85×80 mm |
| Termék tömege | 218.75 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Mocaboo üveg bögreszett
Duplafalú csészekészlet boroszilikát üvegből, 2 db csészével és bambusz csészealjjal, 90 ml. Kraft papír dobozban szállítjuk.
Alapár: 4767 Ft + áfa
4119 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP812427
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Kávés csészék, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Csésze 1 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
![]() | II. Csésze 2 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
![]() | III. Csésze 1 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
![]() | IV. Csésze 2 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
![]() | V. Csészealj 1 | Gravírozás (E2) | 0 | 30x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 30x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x10 mm | ||
![]() | VI. Csészealj 2 | Gravírozás (E2) | 0 | 30x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 30x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x10 mm | ||
![]() | VII. Doboz - eleje | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 70x30 mm |
![]() | VIII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 564x244 mm |
![]() | IX. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 564x244 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP812427 | 4119 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 48 db |
| Export karton dimenziók | 57.5 x 36.2 x 35 cm |
| Térfogat | 0.07285 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 11.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425601128 |
Kapcsolódó termékek
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - hamuszürke
Rubusta termosz
3284 Ft – 3990 FtÁrtartomány: 3284 Ft - 3990 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3773 Ft |
| 50 db x | 3034 Ft |
| 100 db x | 2807 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










