| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, natúr, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Anyag | Kerámia |
| Kapacitás | 200 ml |
| Emblémázási módok | Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | 160×160×110 mm |
| Termék tömege | 750 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
Caturra Plus cappuccino csésze szett
Magas minőségű, kerámia cappuccino csésze szett 2 csészével és csészealjakkal. Kívül matt, belül fényes felülettel. 200 ml. Kraft papír dobozban.
Alapár: 4238 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800556
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Kávés csészék
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Csésze 1 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x20 mm | ||
![]() | II. Csésze 2 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x20 mm | ||
![]() | III. Csésze 1 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x20 mm | ||
![]() | IV. Csésze 2 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 40x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x20 mm | ||
![]() | V. Csészealj 1 | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | VI. Csészealj 2 | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | VII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB5) | Full Color | 680x385 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK5) | Full Color | 680x385 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800556-01 (fehér) | 0 db |
![]() | AP800556-05 (piros) | 485 db |
![]() | AP800556-06A (sötét kék) | 2765 db |
![]() | AP800556-07 (zöld) | 1041 db |
![]() | AP800556-10 (fekete) | 0 db |
![]() | AP800556-00 (natúr) | 2008 db |
![]() | AP800556-77 (szürke) | 1910 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 24 db |
| Export karton dimenziók | 66.7 x 34 x 32.2 cm |
| Térfogat | 0.07302316 m3 |
| Nettó súly | 18 kg |
| Bruttó súly | 19 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425930051 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése















