| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, rózsaszín, natúr, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Anyag | Kerámia |
| Kapacitás | 280 ml, 300 ml |
| Emblémázási módok | Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | ø90×85 mm |
| Termék tömege | 341.66667 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
Matara bögre
Magas minőségű kerámia bögre kívül matt, belül fényes felülettel. 300 ml. Kraft papír dobozban.
Alapár: 1431 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800547
Kategóriák: Bögrék, Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C1) | 8 | 35x40 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x40 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Kerámia/XP technológia (C1) | 8 | 35x40 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x40 mm | ||
![]() | III. Füllel ellentétesen | Kerámia/XP technológia (C1) | 8 | 35x40 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x40 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 445x276 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 445x276 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800547-00 (natúr) | 7000 db |
![]() | AP800547-05 (piros) | 3155 db |
![]() | AP800547-06A (sötét kék) | 0 db |
![]() | AP800547-07 (zöld) | 1420 db |
![]() | AP800547-10 (fekete) | 0 db |
![]() | AP800547-80 (sötétszürke) | 144 db |
![]() | AP800547-01 (fehér) | 779 db |
![]() | AP800547-04V (világos rózsaszín) | 2008 db |
![]() | AP800547-06V (világoskék) | 713 db |
![]() | AP800547-07V (lime zöld) | 2214 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 36 db |
| Export karton dimenziók | 49 x 30.2 x 30.5 cm |
| Térfogat | 0.0451339 m3 |
| Nettó súly | 12.3 kg |
| Bruttó súly | 13.5 kg |
| EAN kód | 5996425917359 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












