| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 400 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6911100090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, White Print technológia, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | Ø100×80 mm |
| Termék tömege | 458.33 g |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Athena porcelán bögre
Kiváló minőségű, nagy méretű porcelán bögre (400 ml). Fehér színű és bambusz poháralátéttel. Ajándékdobozban szállítjuk.
Alapár: 2648 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800433
Kategóriák: Bögrék, Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x30 mm |
| White Print technológia (WPC2) | Full Color | 60x30 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x30 mm |
| White Print technológia (WPC2) | Full Color | 60x30 mm | ||
![]() | III. Füllel ellentétesen | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x30 mm |
| White Print technológia (WPC2) | Full Color | 60x30 mm | ||
![]() | IV. Alátét | Gravírozás (E2) | 0 | ø60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | ø60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | ø60 mm | ||
![]() | V. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 434x309 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 434x309 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 428x130 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 428x130 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800433-01 (fehér) | 980 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 24 db |
| Export karton dimenziók | 46 x 28 x 32 cm |
| Térfogat | 0.04122 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425337478 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
EpoFridgy egyedi epoxy hűtőmágnes
752 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 663 Ft |
| 200 db x | 553 Ft |
| 300 db x | 507 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









