| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Kerámia |
| Kapacitás | 300 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, egyedi ár, Papírgyűrű, egyedi ár, Szublimáció bögre – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | ø80×95 mm |
| Termék tömege | 361.11 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
| Fal típusa | Egyfalú |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
100x logózott MultiColour szublimációs bögre egyedi emblémával és felirattal, reklámajándék
300 ml-es fehér, mosogatógép-álló kerámia bögre ajándékdobozban, szublimációs technológiával emblémázható. A termék ára tartalmazza az emblémázás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 131300 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Megjegyzés (nem kötelező) :
Termékár embléma nélkül:
db x Ft = nettó Ft + áfa = bruttó Ft
db x Ft = nettó Ft + áfa = bruttó Ft
Cikkszám:
AP812400-TSZ
Kategóriák: Bögrék, Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, NÉPSZERŰ
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Palást | Szublimáció (SUM) | Full Color | 190x95 mm |
| Szublimáció bögre - Egyedi neves nyomtatás (NSUM) | Full Color | 190x95 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 422x104 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 422x104 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 36 db |
| Export karton dimenziók | 43.5 x 33.5 x 34 cm |
| Térfogat | 0.04955 m3 |
| Nettó súly | 13 kg |
| Bruttó súly | 13.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 6 db |
| EAN kód | 5996425200932 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Nofri jegyzettömb
222 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 391 Ft |
| 200 db x | 345 Ft |
| 300 db x | 249 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



