| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 450 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, egyedi ár, Hullámkarton doboz, egyedi ár, Kraft hullámkarton doboz, egyedi ár, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, egyedi ár, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø67×229 mm |
| Termék tömege | 360 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 10 óra |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 8 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
20x emblémázott Bomboo termosz céges logóval és felirattal nyomtatva, reklámajándék
Duplafalú rozsdamentes acél és bambusz, szigetelt termosz teafűtartóval és hordozható fedéllel. 450 ml.
Alapár: 112120 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Megjegyzés (nem kötelező) :
Termékár embléma nélkül:
db x Ft = nettó Ft + áfa = bruttó Ft
db x Ft = nettó Ft + áfa = bruttó Ft
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 28x80 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 20x60 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x80 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 105x180 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 210x180 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 180x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 180x180 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 105x180 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 210x180 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 180x180 mm | ||
![]() | III. Kupak - eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 40x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x20 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x20 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 311x371 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 311x371 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 25 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 40 x 27 cm |
| Térfogat | 0.0432 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425619574 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





