| Szín | piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8512100000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø45 mm |
| Termék tömege | 24 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek beszerelve | Nem |
| Elemek mennyisége és típusa | 4×LR41 |
Red-Light villogó lámpa
Csipesszel rögzíthető, villogó macskaszem, elemmel.
Alapár: 583 Ft + áfa
6796 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP810314
Kategóriák: Futáshoz kiegészítők, Jólláthatósági termékek, Kerékpározáshoz kiegészítők, Kulcstartók & Szerszámok, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP810314 | 6796 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 30 x 60 x 23 cm |
| Térfogat | 0.0414 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425177555 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga fehér
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
06A - sötét kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
13 - lila fehér
25 - pink fehér
04 - rózsaszín fehér
Vasto legyező
143 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 328 Ft |
| 200 db x | 278 Ft |
| 300 db x | 211 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Henley gumimatrac
1949 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2905 Ft |
| 50 db x | 2240 Ft |
| 100 db x | 1867 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Digibreeze egyedi legyező
456 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 499 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 335 Ft |
03_F - narancssárga fehér
03_N - narancssárga fehér
05_F - piros fehér
05_N - piros fehér
06_F - kék fehér
06_N - kék fehér
10_F - fekete fehér
10_N - fekete fehér
Malibu strandpapucs
2159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2965 Ft |
| 50 db x | 2308 Ft |
| 100 db x | 1925 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


