| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 3926909790 |
| Emblémázási módok | UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 45×70 mm |
| Termék tömege | 6 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 200 |
Foamy A kulcstartó
Kör alakú, PVC habból készült kulcstartó, full colour emblémázással. Az ár tartalmazza az UV LED emblémázás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 200 db.
Alapár: 290 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718154
Kategóriák: Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-UV) | Full Color | ø45 mm |
![]() | II. Hátulja | UV nyomtatás (UVA) | Full Color | ø45 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | ø45 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 19.5 x 17.5 x 8.5 cm |
| Térfogat | 0.0029 m3 |
| Nettó súly | 0.6 kg |
| Bruttó súly | 0.65 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425096351 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
Meter 5M mérőszalag
1112 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1615 Ft |
| 50 db x | 1361 Ft |
| 100 db x | 1056 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Token kulcstartós bevásárlókocsi érme
212 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 240 Ft |
| 400 db x | 184 Ft |
| 600 db x | 175 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


